Zabiegi fizjoterapeutyczne Wrocław – Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Zabiegi fizjoterapeutyczne Wrocław – Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska
Krzyśka kategoria
Krzyśka opis

Centrum Rehabilitacji Gawłowska - To skuteczna oraz fachowa rehabilitacja, prowadzona kompleksowo. W czasie zabiegów fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych wykorzystuje się światowej klasy sprzęt oraz innowacyjne, najnowsze metody działania, które cieszą się skutecznością i szybko przewracają pacjenta pełną sprawność.

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.1

Centrum posiada bogate doświadczenie, w zakresie leczeniu kręgosłupa, rehabilitacji stawu skokowego, łokciowego a także rehabilitacji kolana oraz barku. Dodatkowo świadczy specjalistyczne usługi w zakresie rehabilitacji sportowej, rehabilitacji po uszkodzeniu łąkotki a także po endoprotezie biodra. Każda terapia jest planowana indywidualnie. Ćwiczenia i zabiegi są adekwatne do możliwości i potrzeb pacjenta.

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.2

Dodatkowo centrum rehabilitacji oferuje terapię manualną, krioterapię miejscową i fale uderzeniową. Hitem jest trapią INDIBA Activ, która działa biostymulującym na komórki, znacznie przyspiesza rehabilitacje tkanek, wbitym proces gojenia ran, dodatkowo działa znieczulającego i fibrolitycznie.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Krzyśka telefon
663025800
Krzyśka miejsce
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
Krzyśka NIP
8981153108
Krzyśka REGON
363264255
  • Zabiegi fizjoterapeutyczne Wrocław – Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska
  • Zabiegi fizjoterapeutyczne Wrocław – Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska