Wilczynsky – Detailing samochodowy

Wilczynsky – Detailing samochodowy
Krzyśka nazwa:
Wilczynsky – Detailing samochodowy
Krzyśka kategoria:
Krzyśka opis:

Żyjemy w czasach, gdzie posiadanie samochodu nie ogranicza się wyłącznie do roli komunikacyjnej. Pojazd często pełni funkcje reprezentacyjną naszą osobę, podkreśla cechy właściciela, ujawnia nasz styl życia i gustu. Dlatego tak ważne jest utrzymanie naszego auta w pełnej czystości.

Firma Wilczynsky dysponuje takimi usługami jak myjnia ręczna, która zadba o dokładne oczyszczenie twojego pojazdu. Profesjonalna kadra pracowników zadba o najmniejszy detal przeprowadzonego procesu. Zapomnij o automatycznych myjniach, które działają programowo i nie wkładają serca w swoją pracę. Zastosowanie bezpiecznych technik i środków czyszczenia jest gwarancją, że twój pojazd wróci do ciebie w nienaruszalnym stanie. Ponadto nie zapominamy o sprzątaniu wnętrza, w skład który wchodzi odkurzanie podłóg, foteli i bagażników. Odświeżenie tapicerek i dokładne mycie szyb bez pozostawiania smug.

Zajmujemy się również detailingiem wnętrza która sprawi, że każda twoja podróż przebiegnie w komfortowej atmosferze. Nasza usługa detailingu skupia się wokół konserwacji i impregnacji skóry, praniu tapicerek samochodowych i pielęgnacji plastików. Wszystkie te czynności sprawią, że twoje wnętrze stanie się miejscem, do którego będziesz chciał powracać!

Krzyśka strona www:
Krzyśka telefon:
717351727
Krzyśka miejsce:
ul. Rakowa 48-50 51-421 Wrocław
Krzyśka NIP:
8952095058
Krzyśka REGON:
365477452