Soft Skin Dermaclinic

Soft Skin Dermaclinic
Krzyśka nazwa:
Soft Skin Dermaclinic
Krzyśka kategoria:
Krzyśka opis:

Dermatologia od zawsze była dziedziną medycyny, która uważana była za najmniej odpowiedzialną za zagrożenie ludzkiego życia, ale najbardziej odpowiedzialną za ludzkie samopoczucie. Czy jednak samopoczucie jest w swojej istocie czymś, co powinniśmy zepchnąć na drugi plan? Oczywiście, że nie! Problemy z akceptacją swojego wyglądu, popadanie w kompleksy prowadzi do schorzeń psychiczny, co może w przyszłości przełożyć się na problemy zdrowotne. Problemy skórne dotykają ludzi na całym świecie, ale nigdy nie będzie to normą.

Trądzik, czy różnego rodzaju problemy skórne związane z nieprawidłowym funkcjonowaniem naszego organizmu zawsze będą szpeciły ciało, a zwłaszcza twarz. Dermatolog jest w tym wszystkim osobom, która poszkodowanej osobie pomaga i sprawia, że życie staje się lepsze. Klinika Soft Skin oferuje bogate i różnorodne leczenie dermatologiczne dla osób z problemami skórnymi. Trądzik osób dorosłych, trądzik różowaty, atopowe zapalenie skóry, zarażenia wirusowe, bakteryjne i alergiczne – klinika ma duże doświadczenie w prowadzeniu chorych osób. Co więcej, profesjonalny sprzęt znacznie pomaga w leczeniu.

Dr Elżbieta Wojtowicz-Prus, która jest założycielką kliniki jest bardzo doświadczonym dermatologiem. Ma na swoim koncie publikacje naukowe o schorzeniach skóry u dzieci. Dermatolog w klinice Soft Skin stara się przede wszystkim traktować pacjenta jak człowieka i pomóc mu wyleczyć się ze wstydliwej choroby. Dermatologia to nie tylko problemy skórne, ale także leczenie łysienia, czy na przykład leczenie nadmiernej potliwości. Oferta kliniki Soft Skin jest bogata, a jakość usług warta więcej niż złoto!

Krzyśka strona www:
Krzyśka telefon:
48 512 822 207
Krzyśka miejsce:
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
Krzyśka NIP:
7532154115
Krzyśka REGON:
021847160