Skup Aut AutoGTA Wrocław

Skup Aut AutoGTA Wrocław
Krzyśka kategoria
Krzyśka opis

Firma Auto GTA z Wrocławia zajmuje się skupem aut na terenie Polski zachodniej. Firma skupuje samochody sprawne, powypadkowe, uszkodzone, do złomowania. Skup dotyczy samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, specjalnych, zabytkowych jak również przyczep. W skład szerokiej i dostosowanej do potrzeb klienta oferty wchodzą m.in. bezpłatny dojazd do klienta, darmowa wycena, szybka wypłata pieniędzy w formie gotówki lub przelewu bankowego.

Firma oferuje również swoim klientom możliwość wyceny samochodu przez telefon, drogą e-mailową lub poprzez formularz wyceny znajdujący na stronie internetowej. Auto GTA, dzięki zdobytemu doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu pracowników, zapewnia minimum formalności i profesjonalizm na każdym etapie kontaktu z klientem.

Każda transakcja traktowana jest w sposób indywidualny w oparciu o oczekiwania i potrzeby klientów. Wiedza i szerokie kompetencje pracowników firmy, zdobyte dzięki wieloletniej praktyce, gwarantują szybką i fachową realizację sprzedaży samochodu.

Skup Aut AutoGTA Wrocław

Krzyśka strona www
Krzyśka telefon
730117117
Krzyśka miejsce
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Krzyśka NIP
8951876724
Krzyśka REGON
020742967
  • Skup Aut AutoGTA Wrocław