Restauracja Maiko Sushi Wrocław

Restauracja Maiko Sushi Wrocław
Krzyśka kategoria
Krzyśka opis

Sushi w Maiko to potrawa, która nie ma żadnych wad, podobnie jak historyczna uczennica Maiko, która chciała zostać Gejszą. Perfekcyjnie i z dbałością o najmniejsze detale sushi można zjeść tylko w tym miejscu. Do sporządzenia potrawy wykorzystujemy wyłącznie świeże składniki, pochodzące ze sprawdzonych źródeł. U nas, podobnie jak w Japonii ,można poczuć smak pysznych i świeżych ryb, owoców morza, wyszukanych azjatyckich dodatków i sosów, bez których nie byłoby prawdziwego sushi.

Sushi z restauracji Maiko Sushi Wrocław fot.1

W Maiko Sushi w menu znajdą Państwo futomaki, california roll, uramaki, maki, nigiri, oyakomaki i wiele innych potraw przyrządzonych według tradycyjnych przepisów japońskich, które powstały przed wiekami. Kultura japońska przetrwała tysiące lat, podobnie jak przepyszne sushi, które wciąż kusi swoim smakiem i zapachem.

Sushi z restauracji Maiko Sushi Wrocław fot.2

W Maiko Sushi wszystko jest podobnie jak w Japonii teraz i przed laty. Jeżeli chcecie delektować się tradycyjnym sushi rodem z Japonii, zapraszamy. Najlepsza kuchnia japońska w Maiko Sushi na ul. Zakładowej 20.Tradycyjne sushi w wyjątkowym miejscu, tylko u nas!

Restauracja Maiko Sushi

Krzyśka strona www
Krzyśka telefon
722770770
Krzyśka miejsce
ul. Zakładowa 20 50-231 Wrocław
Krzyśka NIP
8952208189
Krzyśka REGON
384040559
  • Restauracja Maiko Sushi Wrocław
  • Restauracja Maiko Sushi Wrocław