Poradnia Proterapeutica – terapia zaburzeń snu Wrocław

Poradnia Proterapeutica – terapia zaburzeń snu Wrocław
Krzyśka kategoria
Krzyśka opis

Poradnia Zdrowia Proterapeutica znajdująca się we Wrocławiu zaprasza serdecznie do skorzystania ze swoich usług. Jeżeli Twoim problemem są dolegliwości, których podłoża należy szukać w psychice na pewno znajdziesz u nas właściwe wsparcie. Do Twojej dyspozycji są znakomicie wyedukowani specjaliści tacy jak lekarz psychiatra, psycholog, czy też psychoterapeuta.

terapia zaburzeń snu

Agnieszka Nowak - psychoterapeuta z poradni Proterapeutica Wrocław

Otrzymasz pomoc w sytuacji kiedy na przykład Twoim zmartwieniem są zaburzenia lękowe w związku z którymi masz coraz większe trudności z właściwym funkcjonowaniem w społeczeństwie. Ponadto możesz oczekiwać pomocy w przypadku między innymi zaburzeń osobowości, jak również kłopotów z właściwym odżywianiem lub snem.

terapia zaburzeń snu

Zuzanna Alwin - psychoterapeuta z poradni Proterapeutica Wrocław

Przyjdź do nas także, gdy zmagasz się z tak traumatycznym przeżyciem jak śmierć bliskiej Ci osoby lub też nie potrafisz sobie poradzić ze zdradą małżeńską. Jeśli w Twoim związku partnerskim lub małżeńskim od dłuższego czasu nie dzieje się najlepiej, możesz wspólnie z drugą osobą skorzystać z takiej możliwości jaką jest terapia dla par i małżeństw. Więcej szczegółowych informacji uzyskasz odwiedzając stronę internetową poradni. Gorąco zapraszamy!

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Krzyśka telefon
663875291
Krzyśka miejsce
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
Krzyśka NIP
8961399071
Krzyśka REGON
362700702
  • Poradnia Proterapeutica – terapia zaburzeń snu Wrocław
  • Poradnia Proterapeutica – terapia zaburzeń snu Wrocław