OptoVet Weterynarz Wrocław

OptoVet Weterynarz Wrocław
Krzyśka kategoria
Krzyśka opis

Przychodnia weterynaryjna OptoVet to najlepsze miejsce, gdzie możecie przyjechać ze swoim pupilem, jeżeli cokolwiek mu dolega. Wszystkie zwierzaki otaczamy najlepszą opieką, ponieważ je kochamy. Świat bez zwierzaków byłby naprawdę smutny. Nasz weterynarz oferuje Wam takie usługi, jak profilaktyka, czyli chociażby pełen zakres szczepień, jakie muszą mieć koty i psy.

Do tego zajmujemy się odrobaczaniem, wystawianiem paszportów, elektronicznym znakowaniem zwierząt. Nie zapominamy również o regularnych, okresowych szczepieniach przeciwko wściekliźnie. Zajmujemy się także dermatologią i endokrynologią zwierząt. Do tego w naszej przychodni przyjmuje okulista dla zwierząt.

Z dumą możemy pochwalić się najlepszym sprzętem w tej dziedzinie, dzięki czemu możemy wykonywać takie badania, jak badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego za pomocą tonometru, wymazy z worka spojówkowego, leczenie wrzodów rogówki i wiele innych. Zapraszamy do naszej przychodni na badania, dzięki czemu będziecie mieli pewność, że Wasze zwierzęta są pod najlepszą opieką.

Krzyśka strona www
Krzyśka telefon
534820033
Krzyśka miejsce
ul. Aleja Poprzeczna 72 51-167 Wrocław
Krzyśka NIP
8952114212
Krzyśka REGON
366321634