Liquid Technologies – Środek do czyszczenia klimatyzacji

Liquid Technologies – Środek do czyszczenia klimatyzacji
Krzyśka kategoria
Krzyśka opis

Liquid Technologies – firma pochodząca z Wrocławia, specjalizująca się w produkcji chemii profesjonalnego zastosowania, przede wszystkim środków do czyszczenia klimatyzacji. Zdobyte doświadczenie badawcze, dostęp do najnowszych rozwiązań, technologii, zaplecza laboratoryjnego, a także wiedza wielu specjalistów w dziedzinie chemii, energetyki a także systemów wentylacji i klimatyzacji pozwoliła stworzyć produkty najlepszej jakości. Firma oferuje dwie główne serie produktów.

HVAC INTERNAL- seria profesjonalnych produktów do czyszczenia wewnętrznych jednostek klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Każdy środek do czyszczenia klimatyzacji z tej serii świetnie radzi sobie z zanieczyszczenia takimi jak:

– Brud
– Kurz
– Osady tytoniowe
– Oleje i smary
– Tłuszcz gastronomiczny
– Korozja i tlenki

HVAC EXTERNAL – grupa profesjonalnych środków do czyszczenia zewnętrznego. Przeznaczona do stosowania na powierzchniach aluminiowych, mosiężnych i miedzianych, w szczególności skraplaczy lamelowych. Te środki do czyszczenia klimatyzacji świetnie radzą sobie czynnikami takimi jak:

– Zanieczyszczenia powietrza
– Pyłki drzew
– Osady nieorganiczne
– Tłuszcze, oleje i smary
– Rdza

Ponadto każdy oferowany środek do czyszczenia klimatyzacji posiada bardzo dobre właściwości wybielające, a każdy z produktów posiada unikalne właściwości pozwalające dostosować preparat do konkretnych oczekiwań.

Krzyśka strona www
Krzyśka telefon
571380888
Krzyśka miejsce
ul. Józefa Chełmońskiego 12 51-630 Wrocław
Krzyśka NIP
8982237296
Krzyśka REGON
368412743