Firma Sprzątająca ABC-Service – utrzymanie czystości w obiektach turystycznych

Firma Sprzątająca ABC-Service – utrzymanie czystości w obiektach turystycznych
Krzyśka kategoria
Krzyśka opis

Utrzymanie czystości WrocławABC-Service to nowoczesna i innowacyjna firma oferująca kompleksowe usługi w zakresie sprzątania i ochrony mienia. W wachlarz oferty wchodzą prace porządkowe na zewnątrz i wewnątrz budynków, między innymi pranie wykładzin, mycie elewacji i mycie okien, konserwacja terenów zielonych, np.: koszenie traw, dbanie o rośliny, a także transport odpadów o dużych gabarytach.

Dodatkowo w ABC-Service można nabyć profesjonalną chemię czyszczącą oraz wysokiej jakości sprzęt do sprzątania. Jakość usług ciągle rośnie, między innymi dzięki stałemu rozbudowywaniu parku maszynowego i pozyskiwaniu sprzętu, umożliwiającego szybszą i bardziej wydajną pracę. Obszar objęty działaniem to Wrocław i jego okolice.

Oferowana chemia gospodarcza to ręczniki papierowe, ręczniki typu ZZ, a także papier toaletowy. Chemia czyszcząca obejmuje m.in. środki do prania tapicerek, dywanów i profesjonalne środki czyszczące z Niemiec. W przypadku zainteresowania oferowanym sprzętem i chemią czyszczącą, można uzyskać fachowe porady w zakresie ich doboru, a także użycia.

Firma Sprzątająca ABC-Service

Krzyśka telefon
713544354
Krzyśka miejsce
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
Krzyśka NIP
8980025555
Krzyśka REGON
930522767
  • Firma Sprzątająca ABC-Service – utrzymanie czystości w obiektach turystycznych