DealMax – Impregnacja posadzek pcv

DealMax – Impregnacja posadzek pcv
Krzyśka kategoria
Krzyśka opis

Firma sprzątająca DealMax to gwarancja najlepszej jakości oraz rzetelności w branży profesjonalnych usług porządkowych. Firma zajmuje się kompleksowymi usługami związanymi z doczyszczaniem powierzchni, od najprostszych działań konserwatorskich, aż po w pełni zautomatyzowane usługi sprzątania przemysłowego.

Wszystkie usługi porządkowe wykonywane są przy użyciu atestowanych środków chemicznych i maszyn oszczędzających energię, dzięki czemu usługi wykonywane przez DealMax są ekonomiczne oraz nie wpływają negatywnie na stan środowiska. DealMax to kompleksowa obsługa klienta – wśród usług znajdujących się w ofercie obecne jest również sprzątanie specjalistyczne, czyli sprzątanie po pożarze, odpylanie hal produkcyjnych czy mycie elewacji.

Jedną z usług którą rozważyć powinno każde przedsiębiorstwo jest impregnacja posadzek betonowych. Beton to materiał wykorzystywany bardzo często przy wyposażaniu pomieszczeń przemysłowych – impregnacja jest więc potrzebna, aby w wyniku eksploatacji nie stracił swoich właściwości. Impregnacja posadzek betonowych zmniejsza ryzyko zarysowania powierzchni w wyniku użycia w zakładzie wózków widłowych oraz innych ciężkich sprzętów. Dzięki tej usłudze powierzchnia będzie też bardziej odporna na działanie olejów czy innych substancji mających z nią kontakt w zakładach przemysłowych.

Krzyśka telefon
603427918
Krzyśka miejsce
ul. Wiązowa 66 53-119 Wrocław
Krzyśka NIP
8982132700
Krzyśka REGON
361965628