Contour Studio – Mezoterapia igłowa

Contour Studio – Mezoterapia igłowa
Krzyśka kategoria
Krzyśka opis

Gabinet kosmetologii estetycznej Contour Studio to najlepszy wybór dla osób, które poszukują godnej zaufania placówki we Wrocławiu. W ofercie gabinetu znajduje się szereg zabiegów upiększających, dedykowanych dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku.

Jednym z nich jest mezoterapia igłowa – niezwykle skuteczny zabieg estetyczny, które pomoże nam w walce o promienną, gładką i młodo wyglądającą skórę twarzy, szyi i dekoltu. Mezoterapia igłowa stosowana jest także w przypadku problemów z przedwczesnym łysieniem i cellulitem. Uniwersalność zabiegu oraz szybkość osiągnięcia pożądanych rezultatów sprawia, że jest to jeden z najbardziej popularnych i polecanych zabiegów.

Mezoterapia igłowa polega na wstrzyknięciu odpowiednio dobranego zestawu substancji odżywczych w obszar skóry poddawany zabiegowi. Wśród efektów, jakie daje, można wyróżnić nawilżenie i wyraźną poprawę kondycji skóry, redukcję zmarszczek, przebarwień i niedoskonałości oraz napięcie i ujędrnienie – zarówno skóry twarzy, jak i innych partii ciała. Co więcej, mezoterapia igłowa z powodzeniem stosowana jest w celu pobudzenia włosów do wzrostu i powstrzymania ich nadmiernego wypadania.

Krzyśka telefon
713072080
Krzyśka miejsce
ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław
Krzyśka NIP
8971634131
Krzyśka REGON
020606738