Aukcje samochodowe – Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Aukcje samochodowe – Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl
Krzyśka kategoria
Krzyśka opis

Nasz portal powstał, aby dostarczać Państwu najwyższej jakości poleasingowe pojazdy i maszyny. Dysponujemy bardzo bogatą ofertą pochodzącą od wielu naszych partnerów, wśród których znajdują się między innymi takie firmy jak: Millenium Leasing, Pekao Leasing czy też Santander Leasing. Dzięki takiej współpracy możemy zaoferować samochody, maszyny przemysłowe, rolnicze, motocykle, sprzęt budowlany i wiele innych maszyn.

Aukcje samochodowe

Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl fot.1

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy ze znajdujących się u nas pojazdów był dokładnie i rzetelnie opisany co przekłada się na zadowolenie z dokonanych u nas zakupów. Obsługa naszego portalu jest bardzo prosta i z całą pewnością każdy sobie z tym poradzi.

Aukcje samochodowe

Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl fot.2

Dodatkowo w razie konieczności nasi specjaliści służą pomocą i każdemu pomogą zarówno w znalezieniu dobrej oferty, jak również w zakresie obsługi portalu. Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi aukcjami znajdującymi się na naszym portalu. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas pojazdy i maszyny, które spełnią jego oczekiwania.

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Krzyśka telefon
801009409
Krzyśka miejsce
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska
Krzyśka NIP
8942976550
Krzyśka REGON
021014968
  • Aukcje samochodowe – Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl
  • Aukcje samochodowe – Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl