Punkt Tłumaczeń – Tłumacz przysięgły angielski

Punkt Tłumaczeń – Tłumacz przysięgły angielski
Krzyśka nazwa: Punkt Tłumaczeń – Tłumacz przysięgły angielski
Krzyśka kategoria:
Krzyśka opis:

Punkt Tłumaczeń oferuje profesjonalne przekłady z języka angielskiego na język polski. Wszystkie przekłady z języka angielskiego realizowane są sumiennie przez doświadczonego oraz wykwalifikowanego tłumacza przysięgłego. W ofercie znajdują się tłumaczenia zwykłe, przysięgłe oraz ustne, do których można zaliczyć np. rozmowy biznesowe oraz negocjacje.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego zajmuje się również przeprowadzaniem korekt w dokumentach, sprawdza on błędy i stosownie je poprawia. W razie potrzeby może on przybić pieczątkę, iż dokumenty sprawdzane były przez tłumacza przysięgłego. Przekłady realizowane są także z języka polskiego na język angielski.

Biuro tłumaczeń specjalizuje się także w przekładach uwierzytelnionych, które przydają się w sprawach urzędowych oraz sądowych. Mają one moc prawną, dokumenty takie posiadają stosowną pieczęć oraz podpis, który potwierdza zgodność z oryginałem. Biuro tłumaczeń realizuje przekłady medyczne, oświadczenia woli, akty notarialne oraz pisma procesowe.

Krzyśka strona www: https://www.punkttlumaczen.pl/
Krzyśka telefon: 512492758
Krzyśka miejsce: ul. Kazimierza Wielkiego 15/7 50-077 Wrocław
Krzyśka NIP: 6922418679
Krzyśka REGON: 022450803